Husím brkem

 Publikováno: 15. 03. 2006, kategorie: Zbývající


V rubrice Husím brkem najdete nejrůznější postřehy, názory, informace, črty, eseje, fejetony, básně, romány a co vás ještě může napadnout. Rubrika je zcela nepravidelná a naprosto nekoncepční. Tento článek v sobě sdružuje všechny příspěvky, které stojí za to, aby snad nějakou dobu přežívaly a pomáhaly zaplňovat to, čemuž někteří také říkají Internet.Festival v Jimramově stál za to! Naše mládež byla skoro komplet a v barevnosti si nijak nezadala s ostatními, spíše je barvou peří převyšovala, jako vždy však s vkusem. I dospěláků z Husovic tam bylo tolik, že se Štěpán nemusel obávat o kulisu ke svému vystoupení. A Štěpán tam měl skvělé vystoupení se svou skupinou Lídl & Velík. Zněli jako zvon a protože řada lidí jejich písně dobře znala, udělali hodně radosti. Z dalších zážitků bych jmenoval především skupinu Plastic People Of The Universe nebo skupinu, ve které hrál i Jonáš a která hrálav Irském stanu irskou hudbu, kterou jsem vydržel dlouho poslouchat u irské kávy, pak u irské whisky a pak při kvasnicovém pivu. I další skupiny stály za poslechnutí a nedivím se Vřešťanům, že si s chutí zavřeštěli.
Ivan


Kontrolní otázka: “Kolik farářů musí být dohromady na jednom místě, aby přestalo pršet?”
Odpovědi laskavě zasílejte do redakce. Nicméně – v neděli v Heršpicích se to povedlo a seniorátní rodinná neděle tudíž dopadla skvěle.
Redakční poznámka: “Tolik mega zákusků a buchet jsem snad ještě v životě neviděl!”
Váš šéfredaktor


Dostal jsem e-mailem prezentaci “10 otázek, na co se Bůh ptát nebude“,kterou připojuji.
Jsou vhodné k zamyšlení, třebaže by bylo možné z poselství evangelia vybrat některé významnější.

Avšak je vůbec možné hovořit, co je v evangeliu více či méně významné?

Pěkný den přeje Jára Špaček.


Kdo není na webu……

Už máte své osobní stránky??? Dokonce jsme se v jednom nedělním kázání doslechli, že kdo nezná PHP, tak jako kdyby nebyl. Někteří si to však, jak vidno, vzali k srdci. No podívejme se, jaký kvítek nám třebas vykvetl na síti – přímo Jára Květ.

Mega originální stránky najdete přímo tady!

Vřele doporučuje redakce.


Veselá Zubatá a Hadry z těla ve Veselé Vačici

Kdo by čekal, že děcek z našeho kostela tam bude tolik! Skvěle jsme si zaskákali a zazpívali. Ruda byl super. Bylo děsné vedro, až se mi skoro rozpustila padesátikoruna v kapse.

Letmým skokem jsem přistála na pódiu, a tak mi zahráli Holka modrooká jako odškodné za rozbitá kolena.

Dáda

Komentáře

Chcete-li komentovat, musíte být přihlášeni.