Lovětín 2006 – Vřešťani na táboře

 Publikováno: 3. 09. 2006, kategorie: Děti a mládež, YMCA, Výlety a tábory


Tak nám už skončily prázdniny a taky nám skončil náš už 7. letní vřešťanský tábor, tentokrát v Lovětíně u Horních Dubének, a musím říct, že byl jako vždy povedený.

To napsala Dáda. A co k tomu ještě přidala, najdete dál v článku.

Nyní nově s geniálními fotkami Járy Květa!!!!

Strávili jsme spolu i s roztomilým kocourkem jménem Sud 12 dnů v pěkném tábořišti se stany a třemi tee-pee.

Dokonce i počasí nám vyšlo tak, že jsme se mohli jít vykoupat do 2 km vzdáleného lomu, kde voda byla opravdu příjemná. Párkrát sice zapršelo, ale to nikomu nevadilo, protože to nikdy netrvalo moc dlouho a mohlo se pokračovat ve hraní celotáborové hry s názvem Narnie, kterou připravily Pepina s Františkou. Vymyslely to opravdu pěkně!

Často se také hrál fotbal – bez toho to prostě nejde! Já s Martou a ze začátku i s Deborou jsme vařily. A s velkou výpomocí Elišky, Martina, Lukáše a samozřejmě také denní služby, která topila a umývala nádobí, to šlo jako po másle. Všem opravdu děkuji!

Jako na každém správném táboře jsme i my drželi noční hlídky, abychom nebyli překvapeni, kdyby nás někdo přišel přepadnout. Naštěstí se nic takové nepřihodilo, a tak se hlídka mohla plně věnovat zapisování zážitků do kroniky, a nebo vyjídání zásob v kuchyni, a dokonce i tancování!!!!

A abych nezapomněla…Udělali jsme si takový hezký dvoudenní výlet přes hrad Roštejn, který jsme navštívili v sobotu, pak jsme pokračovali do Horních Dubének, kam jsme došli večer a dostali dobrou večeři. Přespali jsme zde do neděle a zúčastnili se bohoslužeb, po kterých následovalo vtipné přestavení spolku Paresie. Odpoledne jsme dorazili zpátky do tábora celí šťastní, že už nemusíme šlapat tolik kilometrů.

Na táboře se naštěstí nikomu nic nestalo, jen na Šimona se klíšťata lepila jak na bonbon, ale přežil to ve zdraví.

Doufám, že se příští rok sejdeme zase v tak hojném počtu, už teď se těším!!!

A kdo se chce o našich dobrodružstvích dozvědět něco více, nechť si přečte naši kroniku, která je již slušně zaplněna.

Komentáře

Chcete-li komentovat, musíte být přihlášeni.