Zprávy ze schůze staršovstva 11. 12. 2003

 Publikováno: 16. 12. 2003, kategorie: Zbývající


Stručné zprávy ze schůze staršovstva.

  • Podali jsme tři žádosti o dotace Jihomoravského kraje na činnost dětí a mládeže pro rok 2004. První projekt se týká vybavení nové klubovny, druhý pořádání “bigbítových bohoslužeb” v Lidovém domě “Na Musilce”, a třetí týdenního pobytu dětí v Krkonošském centru ekologické výchovy na Rýchorách.
  • Hudební nešpory v Červeném kostele budou pokračovat opět v březnu. Začátkem února se uskuteční schůzka zástupců našeho sboru a sboru Brno I, kde připravíme druhý ročník.
  • Staršovstvo se zabývalo prosbou učitelky mateřské školy M. Ševčíkové o příspěvek na postižené dítě, které potřebuje speciální pomůcky a které mu momentálně není školka schopna zajistit. Staršovstvo souhlasí s věnováním jedné nedělní sbírky, ale čeká na dopis ředitelky MŠ.
  • Probíhá výstavba klubovny. Firma Žitný provádí sanaci odkryté zdi firmy Citcar (od níž máme příslib 50% spolufinancování) a chystá zděné části stavby. Podle vyjádření požárníků musí být nespalitelná zeď směrem k sousedům na Dukelskou, takže zděné zdi budou dvě. Do konce roku bude zakoupena srubovina od firmy OK Pyrus.
  • Stav Fondu manželů Bohatcových k 30.11.: 107.280,- Kč.

Komentáře

Chcete-li komentovat, musíte být přihlášeni.