Zbraslavský fotbálek

 Publikováno: 9. 10. 2005, kategorie: Fotbálek


Zbraslavské hřiště za školou bylo opět svědkem tradičního fotbalového utkání, ve kterém šlo nejen o sportovní prestiž, ale také o setkání s lidmi, kteří v koutku nečekají, až jim nejvyšší rozhodčí odpíská konec utkání, ale s vervou jdou do boje ve sportu i v životě. Suché výsledky nemohou popsat, jaké drama se odehrávalo na hřišti, přesto na úvod:


Zbraslav

- Husovice
Dorost

1

: 0
Junioři

1

: 2
A – týmy

3

: 0

V článku najdete nejen reportážní fotografie Štěpánovy (jedna od Jáchyma), ale také originální hlasové záznamy důležitých okamžiků zápasu, jak je neplánovitě, ale autenticky pořídili Michal s Radkou.

Jako první proti sobě nastoupili dorostenci a dorostenky. Na reportážní fotografii vidíme husovický tým – zleva: Tom Cimr, Sam Thál, Dominik Smetana, Vojta Konečný, Péťa Konečný, Jáchym Hájek a Radka Hadlačová .

Husovický dorost 2005

Obě družstva nastoupila na zeleném pažitu zbraslavského hřiště pod vedením rozhodčího Luďka Strašáka. Hvizd píšťalky zahájil hru a diváci se stali svědky nebývale dramatické podívané.

Nástup dorosteneckých týmů

A abyste o něco nepřišli i vy, diváci internetoví, připravila redakce autentické zvukové záznamy. A hned první záznam nám přibližujerozhodující okamžiky tohoto zápasu. Pak následoval nápor Husovic (viz foto),ale nepříliš úspěšný. Anizbraslavští však nesložili zbraně.

Před brankou zbraslavských

Šancí na obou stranách bylo dostatek,například ta na fotce dole. A pak začaldruhý poločas. Stav se však nezměnil, jakplyne i z komentáře. A tak to šlo až dokonce prvního zápasu.

Další zmařená šance

Nástup juniorů a juniorek. Husovičtí zleva: Marek Kovář, Ondra Hájek, Lukáš Silnický, Valda Smetana, Gregor Samson, Honza Cimr a Martin Blažek. Zápas začalvelkým náporem husovických. 

Nástup juniorských týmů

A pak se Husovice konečně dočkaly -první gól. Do konce poločasu se pak užnic zvláštního nestalo. Ve druhém poločasese však obraz hry změnil, a todokonce i gólově. Pak následovaly další šance, ale nakonec seopět radovaly Husovice. Závěr zápasu pak bylponěkud nervózní. Dokoncedošlo i na zranění - naštěstí nebylo vážné. A to už bylkonec zápasu.

Góóóóóóól!!!!!!!

Před posledním zápasem navíc došlo kestřídání na komentátorském stanovišti. Nastoupily oba A-týmy. Husovice reprezentovali – zleva: Ivan Cimr, Zdeněk Pavlík, Hozna Cimr, Dominik Smetana, Lukáš Silnický, Tom Cimr, Gregor Samson a duchovní a fotbalový vůdce Štěpán Hájek. Všimněte si, že seniorů za Husovice opravdu nastoupila hrstka. Výkopem zbraslavskýchutkání začalo, ozajímavé situace ovšem nebyla nouze. Dokonce došlo i kesrážce dvou hráčů.

Nástup A - týmů

A pak to přišlo,první gól v síti Husovic. A vzápětídalší gól. A to bylo špatné,útok Husovic se stále nemohl prosadit. Ještě, žeobrana zachraňovala, co se dalo. Nebyla ani nouze onečekané okamžiky. Husovičtí sice dřeli, alechyběla koncovka. Ani jindy neomylný střelecŠtěpán se neprosadil. Nakonec přišladefinitivní tečka zápasu.A to byl konec.

Ještě, že jsme si všichni tak dobře zahráli.

Heslo na závěr.

Komentáře

Chcete-li komentovat, musíte být přihlášeni.